تور مشهد

رستوران پسران کریم

سفر به مشهد بدون امتحان کردن غذاهای خاص مشهد تقریبا غیرممکن است. چه خوب است که غذاهای مشهد را در یکی از بهترین و نامدارترین رستوران‌‌های شهر تیست کنید. رستوران پسران کریم از رستوران‌های قدیمی و معروف مشهد است که در سال ۱۳۵۹ در خیابان طالقانی افتتاح شد و از سال ۱۳۷۶ به محل فعلی واقع در بلوار خیام انتقال یافت.

دلیل نامگذاری این رستوران یاد و خاطره بنیانگذار آن، مرحوم کریم قاسم‌زاده حاتمی، پدر صاحبان کنونی رستوران است که به مدت تقریبا ۵۶ سال، از سال ۱۳۰۰ تا ۱۳۵۶، مدیریت رستورانی را بر عهده داشتند.

این رستوران غذاهای ایرانی سرو می‌کند و یکی از غذاهای محبوب این رستوران چلو ماهیچه آن است. شعبه مرکزی رستوران بنایی قدیمی تر دارد. برای دسترسی به این رستوران آدرس زیر را به خاطر داشته باشید:  مشهد- بلوار سجاد- خیابان فرهاد- فرهاد ۲۲- انتهای کوچه سمت راست - رستوران پسران کریم و همچنین شعبه دیگری در برج آلتون واقع در خیابان دانشگاه.

در  مجموعه رستوران های پسران کریم سعی شده است از بهترین و سالم ترین مواد غذایی استفاده شود و توجه ویژه ای  به فضاهای آماده سازی و انبارهای مواد غذایی و طبخ غذا در محیط کاملا بهداشتی  دارند و در نهایت تمام سعی افراد این مجموعه اعم از مدیریت ٬ مسئول بهداشت٬ دامپزشک و کارکنان محترم ارائه غذای سالم و لذیذ برای مهمانان عزیز در تور مشهد می باشد.

آژانس مسیر سبز

تور مشهد

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مشهد | رزرو تور مشهد | تور مشهد ارزان | هتل های مشهد | قیمت تور مشهد