تور مشهد

باغ وحش وکیل‌ آباد

اگر برای سفر به مشهد و زیارت امام رضا (ع) در حاال برنامه ریزی هستید، در سفر خود به تور مشهد از تنها باغ وحش خراسان رضوی که در وکیل آباد قرار دارد دیدن نمایید. در این باغ وحش حیوانات گوشتخوار ، علف خوار ، آبزی ، خزنده ، انواع پرندگان زندگی می کنند. برخی از این حیوانات می توان به خرس ، خوک ، شیر ، ببر ، گربه وحشی ، گراز ، شامپانزه ، گوزن ، ... اشاره کرد. با مسیر سبز همراه باشید و با تور ارزان مشهد از باغ وحش وکیل آباد و دیگر مناطق دیدنی مشهد دیدن نمایید.

در جنوب غربی مشهد و همجوار با پارک جنگلی وکیل آباد، باغ وحش وکیل آباد، تنها باغ وحش مشهد و استان خراسان رضوی قرار دارد. این باغ وحش حیوانات گوشتخوار، علف خوار، آبزی، خزنده و پرندگان مختلفی دارد و جزو جاذبه‌های گردشگری در تور مشهد است.

طبق آمار مجموعه باغ وحش مشهد ۱۲۵ گونه جانوری شامل ۴۹ گونه پرندگان، ۶۱ گونه پستانداران و جوندگان، ۵ گونه خزندگان و ۱۰ گونه آبزیان وجود دارند که جمعاً تعداد آنها به ۸۱۲ عدد می‌ رسد. تکثیر گونه‌ های در حال انقراض نیز یکی دیگر از فعالیت‌ های مهم در باغ وحش وکیل آباد مشهد محسوب می‌شود. شما میتوانید با رزرو تور زمینی مشهد نیز از این باغ وحش دیدن کنید.

 

 

آژانس مسیر سبز

تور مشهد

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور مشهد | رزرو تور مشهد | تور مشهد ارزان | هتل های مشهد | قیمت تور مشهد